Faculty of Biology AMU

Adam Mickiewicz University

Uniwersytetu Poznańskiego 6, 61-614 Poznań

Phone: +48 61 829 5552, +48 61 829 5553

12-12-2019 15:25  |  Log in  | 
Trwa aktualizacja witryny: niektóre informacje możecie Państwo znaleźć na dotychczasowej stronie Wydziału

[zamknij]

B Bagniewska-Zadworna Agnieszka Zakład Botaniki Ogólnej
Bajerlein Daria Zakład Taksonomii i Ekologii Zwierząt
Bąkowski Marek Zakład Zoologii Systematycznej
B Bernaciak Arnold Wydziałowa Pracownia Dydaktyki i Ochrony Przyrody
Bernard Rafał Wydziałowa Pracownia Dydaktyki i Ochrony Przyrody
B Bluijssen Johannes
Błaszak Czesław Zakład Morfologii Zwierząt
Błoszyk Jerzy Zakład Zoologii Ogólnej
Bobowicz Maria Zakład Genetyki
Borek Sławomir Zakład Fizjologii Roślin
Brzeg Andrzej Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Buczkowska-Chmielewska Katarzyna Zakład Genetyki
B Bujakiewicz Anna Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Bujnicki Janusz Zakład Bioinformatyki
Burchardt Lubomira Zakład Hydrobiologii
C Celiński Konrad Zakład Genetyki
Celka Zbigniew Zakład Taksonomii Roślin
Cerbin Sławomir Zakład Hydrobiologii
Chmiel Julian Zakład Taksonomii Roślin
Chudzińska Ewa Zakład Genetyki
Cieślik Joachim Zakład Biologii Rozwoju Człowieka
Czarniewska Elżbieta Zakład Fizjologii i Biologii Rozwoju Zwierząt
D Dabert Jacek Zakład Morfologii Zwierząt
Dabert Mirosława Wydziałowa Pracownia Technik Biologii Molekularnej
Deckert Joanna Zakład Ekofizjologii Roślin
Dondajewska Renata Zakład Ochrony Wód
Durzyńska Julia Zakład Wirusologii Molekularnej
Dziuba Marcin Marcin
G Gąbka Maciej Zakład Hydrobiologii
Garnczarska Małgorzata prof. UAM Zakład Fizjologii Roślin
Głazaczow Adam prof. UAM Zakład Zoologii Systematycznej
Gołdyn Ryszard Zakład Ochrony Wód
Gonera Patrycja
Goździcka-Józefiak Anna Zakład Wirusologii Molekularnej
Gwóźdź Edward
Gzyl Jarosław Zakład Ekofizjologii Roślin
H Hanć Tomasz Zakład Biologii Rozwoju Człowieka
Hankiewicz Małgorzata
Holeksa Jan Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Hryniewiecka Lilla
J Jackowiak Bogdan Zakład Taksonomii Roślin
Jackowski Grzegorz Zakład Fizjologii Roślin
Jaraszkiewicz Maria
Jarmołowski Artur Zakład Ekspresji Genów
Jarmuszkiewicz Wiesława Zakład Bioenergetyki
Jerszyńska Blandyna prof. UAM Zakład Biologii Ewolucyjnej Człowieka
2 2016/2017 Tomasz Zakład Ochrony Wód
J Jurczyszyn Mirosław Zakład Zoologii Systematycznej
K Kaczmarek Maria Zakład Biologii Rozwoju Człowieka
Kaczmarek Zygmunt
Kaczmarek Łukasz Zakład Taksonomii i Ekologii Zwierząt
Karłowski Wojciech Zakład Biologii Obliczeniowej
Kasprowicz Marek Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Kaszycka Katarzyna Zakład Ekologii Ewolucyjnej Człowieka
Kaźmierski Andrzej Zakład Morfologii Zwierząt
Kaznowski Adam Zakład Mikrobiologii
Klimaszyk Piotr Zakład Ochrony Wód
Kmita Hanna Zakład Bioenergetyki
Knopik-Skrocka Agnieszka Zakład Biologii Komórki
Koczura Ryszard Zakład Mikrobiologii
Kokociński Mikołaj Zakład Hydrobiologii
Kościński Krzysztof Zakład Ekologii Ewolucyjnej Człowieka
Kosicka Ewa
Kosicki Jakub Zakład Biologii i Ekologii Ptaków
Kosińska Magdalena Zakład Biologii Rozwoju Człowieka
Kosiński Ziemowit Zakład Biologii i Ekologii Ptaków
Kowalczewska-Madura Katarzyna Zakład Ochrony Wód
Kozak Anna Zakład Ochrony Wód
Kraska Marek
Krenz-Niedbała Marta Zakład Biologii Ewolucyjnej Człowieka
Krzakowa Maria
Krzesłowska Magdalena Zakład Botaniki Ogólnej
Krzymińska Sylwia Zakład Mikrobiologii
Kuczyńska-Kippen Natalia Zakład Ochrony Wód
Kuczyński Lechosław Zakład Biologii i Ekologii Ptaków
L Lehmann Teresa Zakład Fizjologii Roślin
Lembicz Marlena Zakład Taksonomii Roślin
Lesicki Andrzej Zakład Biologii Komórki
Leśniewicz Krzysztof Zakład Biologii Molekularnej i Komórkowej
Leśniewska Małgorzata Zakład Zoologii Ogólnej
Liczbińska Grażyna Zakład Ekologii Ewolucyjnej Człowieka
Lisiewska Maria
Lubawy Jan Jan Zakład Fizjologii i Biologii Rozwoju Zwierząt
Ludwików Agnieszka Zakład Biotechnologii
Łukasik Sylwia Zakład Biologii Ewolucyjnej Człowieka
M Magowski Wojciech Zakład Taksonomii i Ekologii Zwierząt
Majchrzak Izabela
Makałowska Izabela Zakład Bioinformatyki
Malinowski Andrzej
Melosik Iwona Zakład Genetyki
Messyasz Beata Zakład Hydrobiologii
Michalik Jerzy Zakład Morfologii Zwierząt
Mokracka Joanna Zakład Mikrobiologii
Mól Rafał Zakład Botaniki Ogólnej
Mrówczyńska Lucyna Zakład Biologii Komórki
N Nawrot Robert Zakład Wirusologii Molekularnej
Niedbała Wojciech Zakład Taksonomii i Ekologii Zwierząt
Nowak Oskar Zakład Biologii Ewolucyjnej Człowieka
Nowak Małgorzata
Nowak Maciej Wydziałowa Pracownia Biologicznych Informacji Przestrzennych
O Odrzykoski Ireneusz Zakład Genetyki
Olejniczak Mikołaj Zakład Biochemii
O Osiejuk Tomasz Zakład Ekologii Behawioralnej
P Pacak Andrzej Zakład Ekspresji Genów
Pełechaty Mariusz Zakład Hydrobiologii
Piechalak Aneta Zakład Biochemii
Piłacińska Barbara Zakład Zoologii Systematycznej
Piontek Janusz Zakład Biologii Ewolucyjnej Człowieka
Piotrowicz Ryszard Zakład Ochrony Wód
Polcyn Władysław Zakład Fizjologii Roślin
Poręba Elżbieta Zakład Wirusologii Molekularnej
Prus-Głowacki Wiesław Zakład Genetyki
Przewoźny Marek Zakład Zoologii Systematycznej
Przymusiński Roman Zakład Ekofizjologii Roślin
R Raczyńska Katarzyna Zakład Ekspresji Genów
Radwan Jacek Pracownia Biologii Ewolucyjnej
Ratajczak Lech
Ręk Paweł Zakład Ekologii Behawioralnej
Rosiński Grzegorz Zakład Fizjologii i Biologii Rozwoju Zwierząt
Rucińska-Sobkowiak Renata Wydziałowa Pracownia Izotopowa
Rurek Michał Zakład Biologii Molekularnej i Komórkowej
Rybska Eliza Wydziałowa Pracownia Dydaktyki i Ochrony Przyrody
Rychlik Leszek Zakład Zoologii Systematycznej
S Sadowski Jan Zakład Biotechnologii
Siatecka Mirosława Zakład Genetyki
Sikora Bożena Zakład Morfologii Zwierząt
Skoracka Anna Zakład Taksonomii i Ekologii Zwierząt
Skoracki Maciej Zakład Morfologii Zwierząt
Słocińska Małgorzata Zakład Fizjologii i Biologii Rozwoju Zwierząt
Sobczak Krzysztof Zakład Ekspresji Genów
Sobieszczuk-Nowicka Ewa Zakład Fizjologii Roślin
Sobkowiak Robert Zakład Biologii Komórki
Surmacki Adrian Zakład Biologii i Ekologii Ptaków
Szczuka Ewa Zakład Mikrobiologii
Szeląg-Wasielewska Elżbieta Zakład Ochrony Wód
Szkudlarz Piotr Zakład Taksonomii Roślin
Szwed Anita Zakład Biologii Rozwoju Człowieka
Szweykowska-Kulińska Zofia Zakład Ekspresji Genów
Szyfter Zofia
Szymkowiak Paweł Zakład Taksonomii i Ekologii Zwierząt
T Tomaszewska Barbara Zakład Biochemii
U Urbaniak Lech Zakład Genetyki
W Wachowiak Witold Pracownia Biologii Ewolucyjnej
Walczak Urszula Zakład Zoologii Systematycznej
Walkowiak-Nowicka Karolina
Wesoły Joanna
Wieczorek Anna
Wiland-Szymańska Justyna Zakład Taksonomii Roślin
Winiecki Aleksander Zakład Biologii i Ekologii Ptaków
Wojnicka-Półtorak Aleksandra Zakład Genetyki
Wojtaszek Przemysław Zakład Biologii Molekularnej i Komórkowej
Wojterska Maria Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Wojtkowska Małgorzata Zakład Bioenergetyki
Woźny Adam Zakład Botaniki Ogólnej
Wróbel Borys Zakład Ekspresji Genów
Wyka Tomasz Zakład Botaniki Ogólnej
Z Zduniak Piotr Zakład Biologii i Ekologii Ptaków
Zenkteler Elżbieta Zakład Botaniki Ogólnej
Zieliński Przemysław
Ziemnicki Kazimierz
Ziółkowski Piotr Zakład Biotechnologii
Ziomek Joanna Zakład Zoologii Systematycznej
Żukowski Waldemar
Z Zwolak Rafał Zakład Zoologii Systematycznej
(C) Faculty of Biology, Adam Mickiewicz UniversityLast updated: 2019-12-11 | Hits: 2390287
 

Faculty of Biology AMU


Print preview

[close preview]

 
[w górę]